50 YAŞ VETERANLAR TURNUVASI - EKİM 2016 ANTALYA

Sevgili İsmail Seçkin Ağabeyimiz, çok güzel yazdığın "Turnuvamızın Hikâyesi " için, ellerine sağlık olsun ... ayrıca fotoğraf ve görüntüler için de Kafile Başkanımız Muhittin Kora'ya teşekkürlerimizle ...

İSMAİL SEÇKİN :
4 – 9 Ekim tarihleri arasında Antalya Limak Limra Hotel / Resort’ da yapılan ve eski dost sevgili Selim Veziroğlu'nun davetiyle katıldığım, +50 1. TÜRKİYE MASTER OYUNLARI 2016 +50 oyunlarında, dizimdeki sakatlığım nedeniyle VEZİRSPOR’a katkı sağlayamasam da Limak Limra Hotel / Resort ‘un güzel atmosferinde bir ağabey olarak bazıları eski dost, bazılarını ise yeni tanıdığım benden daha genç sporcu arkadaşlarım ile birlikte olmak benim için gerçekten çok keyifli idi. Sevgili Selim Veziroğlu’na bu nazik daveti için çok teşekkür ederim. Çok keyifli geçen bu güzel organizasyon da 4 takımdan oluşan FUTBOL TURNUVASI yanında AYAK TENİSİ ve MASA TENİSİ branşlarında da yarışmalar yapıldı. Futbol turnuvasında takımımız VEZİRSPOR içlerinde çeşitli profesyonel futbol liglerinde oynamış, geçmiş dönemlerin pek çok profesyonel futbolcularını bulunduran çok güçlü takımlar arasında, gerçekten çok başarılı bir mücadele göstererek bir galibiyet ve iki yenilgi ile turnuvayı kapamıştır. Gösterdikleri özverili ve centilmence mücadeleden dolayı tüm takım arkadaşlarımı ve maçlarımızda her zaman yakın desteklerini gördüğümüz sporcu kardeşlerimizin eşlerini gönülden kutlar, gelecek turnuvalarda da daha fazla bir katılımla desteklerini bekleriz. Turnuva sonunda KARADENİZ EREĞLİSPOR şampiyonluğu kazanırken, takımımız VEZİRSPOR da EN CENTİLMEN TAKIM seçilmiş ve takımımızın ileri uç oyuncusu sevgili Veli Akpınar ise çok başarılı bir performans göstererek turnuvanın GOL KRALLIĞINI kazanmıştır. Turnuva süresince geçmiş dönemlerin başarılı profesyonellerinin ilerleyen yaşlarına rağmen gençlik dönemlerini hatırlatırcasına yaptıkları güzel hareketler ile renklenen ve birbirinden nefis gollerin atıldığı, futbol kalitesinin oldukça yüksek olduğu maçlar izleme şansına da sahip olduk. Bu sebepten katılan tüm takım oyuncularına da bizlere yaşattıkları bu güzellikler için teşekkür ederim. YEŞİLKÖY FUTBOL GRUBUMUZDA yıllardır birlikte oynadığımız ve SİRKECİ FUTBOL TAKIMI ile turnuvaya katılan eski dostlar sevgili Gürkan Sütçü ve Mehmet Kaplan ile de böyle bir atmosferde sürpriz bir şekilde hemde rakip olarak karşılaşmamız turnuvanın benim için unutulmaz çok hoş bir anısı oldu.
AYAK TENİSİ ve MASA TENİSİ branşların da ise takımız büyük bir başarı göstermiş ve AYAK TENİSİ’nde takımımız VEZİRSPOR ŞAMPİYON olurken, MASA TENİSİ’nde de oyuncularımız sevgili Veli Akpınar birinciliği, sevgili Muhittin Kora da üçüncülüğü kazanmıştır. Şampiyon AYAK TENİSİ takımımızı, futbol takımımızın GOL KRALI ve MASA TENİSİ birincisi sevgili Veli Akpınar’ı ve MASA TENİSİ üçüncüsü sevgili Muhittin Kora’yı tekrar gönülden kutlar başarılarının devamını dilerim.
Turnuva boyunca her zaman yakın ilgilerini gördüğümüz, yardımsever, paylaşımcı, her zaman güler yüzlü olan ve içten, samimi davranışları ile bu güzel organizasyondan fazlaca keyif almamızı sağlayan +50 1. TÜRKİYE MASTER OYUNLARI 2016 oyunları organizasyon komitesine, başta başkan sayın Mustafa Kumbasar olmak üzere başkan yardımcısı Sayın Şahin Aydemir ve Sayın Ferruh Karataş’a da gönülden teşekkür eder, bu güzel organizasyonun gelecek yıllarda da daha büyük katılımlarla devamını dilerim.

hava-link

hava-link

50 yas veteranlar ekim 2016 antalya

50 yas veteranlar nisan 2016

link-anilar

40yil

Facebook sayfamızı ziyaret edin