1.SOFRA YEMEKLERİ HALI SAHA FUTBOL TURNUVASI 2008

                              1.SOFRA YEMEKLERİ HALI SAHA FUTBOL TURNUVASI                   

   

                                         

Tunçeri Spor Organizasyonları koordinatorlüğünde yapılacak Olan Sofra Yemekleri 1. Halı saha futbol turnuvası 18 Mayısta başlıyor

İSTANBUL FİKSTÜR

 

A GRUBU                                          B GRUBU                  

A1- AVRUPA                                    B1- KOKTEYL                                

A2- PERFECT STORM                     B2- KARA ŞİMŞEK                        

A3- STAR                                          B3- YENİ ÇAĞ                                

A4- DENİZ YILDIZI                         B4- GÜVEN                          

 

 

C GRUBU                                          D GRUBU      

C1- KEPÇE KAZAN                        D1- YEŞİL KARADENİZ

C2- JOKER                                       D2- İSTANBULLS

C3- TRAKYA                                   D3- AS 400

C4- YAŞAMKENT                           D4- EMBO

 

 

17 Mayıs Cumartesi                         18 Mayıs Pazar

14.00 – 15.00                                     14.00 – 15.00

A1 – A2                                             C1 – C2

AVRUPA-PERFECT STORM           KEPÇE KAZAN-JOKER

 

15.00 – 16.00                                     15.00 – 16.00

A3 – A4                                             C3– C4

STAR-DENİZ YILDIZI                     TRAKYA-YAŞAMKENT

 

16.00 – 17.00                                     16.00 – 17.00

B1 – B2                                              D1 – D2

KOKTEYL-KARA ŞİMŞEK YEŞİL KARADENİZ-İSTANBULLS

 

17.00 – 18.00                                     17.00 – 18.00

B3 – B4                                              D3 – D4

YENİ ÇAĞ-GÜVEN                         AS 400-EMBO

 

24 Mayıs Cumartesi                         25 Mayıs Pazar

14.00 – 15.00                                     14.00 – 15.00

A1 – A3                                             C1 – C3

AVRUPA-STAR                                KEPÇE KAZAN-TRAKYA

 

15.00 – 16.00                                                 15.00 – 16.00

A2 – A4                                                         C2 – C4

PERFECT STORM-DENİZ YILDIZI            JOKER-YAŞAM KENT

 

16.00 – 17.00                                     16.00 – 17.00

B1 – B3                                              D1 – D3

KOKTEYL-YENİÇAĞ                     YEŞİL KARADENİZ-AS 400

 

17.00 – 18.00                                     17.00 – 18.00

B2 – B4                                              D2 – D4

KARA ŞİMŞEK-GÜVEN                 İSTANBULLS-EMBO

 

31 Mayıs Cumartesi                         1 Haziran Pazar

14.00 – 15.00                                     14.00 – 15.00

A1 – A4                                             C1 – C4

AVRUPA-DENİZ YILDIZI               KEPÇE KAZAN-YAŞAMKENT

 

15.00 – 16.00                                     15.00 – 16.00

A2 – A3                                             C2 – C3

PERFECT STORM-STAR                 JOKER-TRAKYA

 

16.00 – 17.00                                     16.00 – 17.00

B1 – B4                                              D1 – D4

KOKTEYL-GÜVEN                         YEŞİL KARADENİZ-EMBO

 

17.00 – 18.00                                     17.00 – 18.00

B2 – B3                                              D2 – D3

KARAŞİMŞEK-YENİÇAĞ              İSTANBULLS-AS 400

 

 

8 Haziran Pazar

16.00 – 17.00                                    

A GRUBU ŞAMPİYONU

D GRUBU ŞAMPİYONU

17.00 – 18.00

C GRUBU ŞAMPİYONU

B GRUBU ŞAMPİYONU

 

15 Haziran Pazar

16.00 – 17.00

A – D MAĞLUBU

B – C MAĞLUBU

3’lük maçı

17.00 – 18.00

A – D GALİBİ

B – C GALİBİ

1’lik maçı

İSTANBUL TURNUVA TAKIMLARI

AVRUPA

DENİZ YILDIZI

KOKTEYL

STAR

 PERFECT STROM

YENİ ÇAĞ

GÜVEN

KARA ŞİMŞEK
KEPÇEKAZAN JOKER
TRAKYA YAŞAMKENT
YEŞİL KARADENİZ İSTANBULLS
AS400 EMBO

 

Tüm takımlara turnuva da başarılar dileriz...

 

 

İSTANBUL MAÇ SKORLARI

 

17MAYIS 2008 CUMARTESİ

AVRUPA - PERFECT STORM (7-4)

STAR - DENİZ YILDIZI (10-1)
KOKTEYL - KARA ŞİMŞEK (5-1)
 YENİÇAĞ-GÜVEN (1-12)

18MAYIS 2008 PAZAR

KEPÇE KAZAN-JOKER (7-4)
        TRAKYA-YAŞAMKENT(3-3)
        YEŞİL KARADENİZ-İSTANBULLS(5-5)
        AS400 -EMBO (15-4)

24MAYIS 2008 CUMARTESİ

AVRUPA-STAR ( 7-1)
 PERFECT STORM - DENİZ YILDIZI (3-0)
 KOKTEYL - YENİ ÇAĞ (10-3)
KARAŞİMŞEK- GÜVEN (4-12)

25MAYIS 2008 PAZAR

KEPÇE KAZAN -TRAKYA ( 6-3)
  JOKER-YAŞAMKENT(1-12)
  YEŞİLKARADENİZ-AS400(3-6)
  İSTANBULLS-EMBO(4-12)

31MAYIS 2008 CUMARTESİ
AVRUPA - DENİZ YILDIZI (3-0 HÜKMEN)
STAR - PERFECT STORM (3-0 HÜKMEN)
KOKTEYL - GÜVEN (3-5)
 YENİÇAĞ-KARAŞİMŞEK (6-6)
8 HAZİRAN 2008 PAZAR
AVRUPA-AS400 (7-6)
GÜVEN-KEPÇEKAZAN (9-3)
1HAZİRAN 2008 PAZAR
JOKER-TRAKYA(3-0)
YEŞİLKARADENİZ-EMBO(0-3)
 İSTANBULLS-AS400(2-10)
 KEPÇE KAZAN-YAŞAMKENT  (6-6)
15 HAZİRAN 2008 PAZAR
AS 400 - KEPÇEKAZAN (8-2)
AVRUPA - GÜVEN (4-10)

 

 

 

 

GÜVEN

AVRUPA

1.

2.

AS400

3.

KEPÇEKAZAN

4.

 

A GRUBU
  TAKIM O G B M A Y P AV
1 AVRUPA 3 3 - - 17 5 9 +12
2 STAR 3 2 - 1 14 8 6 +6
3 PERFECT STORM 3 1 - 2 7 10 3 -3
4 DENİZ YILDIZI 3 - - 3 1 16 0 -15
B GRUBU
  TAKIM O G B M A Y P AV
1 GÜVEN 3 3 - - 29 8 9 +21
2 KOKTEYL 3 2 - 1 18 9 6 +9
3 KARA ŞİMŞEK 3 - 1 2 11 23 1 -12
4 YENİÇAĞ 3 - 1 2 10 28 1 -18
C GRUBU
  TAKIM O G B M A Y P AV
1 KEPÇE KAZAN 3 2 1 - 19 13 7 +6
2 YAŞAMKENT 3 1 2 - 21 10 5 +11
3 JOKER 3 1 - 2 8 19 3 -11
4 TRAKYA 3 - 1 3 6 12 1 -6
D GRUBU
  TAKIM O G B M A Y P AV
1 AS400 3 3 - - 31 9 9 +22
2 EMBO 3 2 - 1 19 19 6 0
3 YEŞİL KARADENİZ 3 - 1 2 8 14 1 -6
4 İSTANBULLS 3 - 1 2 11 27 1 -16

 

hava-link

hava-link

50 yas veteranlar ekim 2016 antalya

Genç Futbol

50 yas veteranlar nisan 2016

40yil

Facebook sayfamızı ziyaret edin