Sevgili Sporseverler,

 

İçişleri Bakanlığınca bugün yapılan açıklama sonrası Vezirspor Halı Saha Tesislerimizin 1 Temmuz Perşembe gününden itibaren yeniden faaliyete geçeceğini saygıyla duyururuz.

02163219190 - 02163215151.


Saygılarımızla...

Futbol coşkusu, Grundfos “Goolstar” projesi ile Karayipler’de devam ediyor

( 17 TEMMUZ 2004 )

   Dünyanın en büyük su pompası üreticisi Grundfos, Türkiye’de en çok sevilen spor olan futbolun coşkusuna ortak olmak amacıyla “Goolstar” adı ile başlattığı kampanyanın final aşamasına geldi. Türkiye çapında İstanbul, Ankara ve İzmir’de düzenlenen turnuvalardaki elemelerde seçilen profesyonel olmayan oyuncular, Karayipler Adası’na giderek, FIFA sıralamasında 204. sırada yer alan  Monserrat ulusal takımı ile karşılaşma heyacanını yaşayacaklar.   

     Türkiye’de beş yıldır faaliyet gösteren ve sosyal sorumluluk kampanyaları ile  özellikle eğitim ve sanat alanını destekleyen projeler üreten Grundfos, bu kez de spor coşkusunu desteklemek üzere “Türk Yıldızı, Karayip Güneşine karşı” sloganıyla ‘Goolstar’adlı bir kampanyayı hayata geçirdi. Euro2004’ün gerçekleştirildiği tarihlerde, start alan Goolstar futbol turnuvalara,  Türkiye’nin değişik bölgelerinden futbola ilgi gösteren, profesyonel olmayan katılımcılar yoğun ilgi gösterdi.  Mayıs sonundan itibaren başlayan İstanbul, Ankara ve İzmir elemeleri sonucunda oluşturulan 8 takım, 17 Temmuz Cumartesi günü İstanbul’da yapılan elemelerde karşılaştı. Galatasaray’ın eski futbolcularından Şevket Çandar tarafından seçilen  oyuncular ise,  14-20 Ağustos arasında Karayipler’de FIFA liginde yer alan Montserrat Milli Takımı’na karşı oynama şansı elde etti. 

  

 
     Grundfos Türkiye Genel Müdürü Karsten Pillukeit, projeyle ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Grundfos, dünya çapında düşünen ve yerel hareket eden Danimarka kökenli bir şirket olarak, halka milli takımla oynama hayallerini gerçekleştirme imkanı sunuyor biz başlattığımız Goolstar kampanyasının temelinde de, Avrupa Şampiyonası’nda temsil edilemeyen Türkiye’ye bir teselli armağını vermek yatıyor. Üstelik futbolcu olmayan katılımcıların da ulusal bir takıma karşı futbol oynama mutluluğuna tanık olmak heyecan verici ” dedi. 

hava-link

hava-link

50 yas veteranlar ekim 2016 antalya

50 yas veteranlar nisan 2016

link-anilar

40yil

Facebook sayfamızı ziyaret edin