İSVEÇ TİCARET DERNEĞİ HALI SAHA TURNUVASI 2002

İSVEÇ TİCARET DERNEĞİ HALI SAHA TURNUVASI

28 EYLÜL 2002 - 17 KASIM 2002

A GRUBU B GRUBU
ABB
ATLAS COPCO
IKEA
YENİ ANTALYA
DOĞUŞ
VOLVO
ERICSSON
WARTSILA ENPA
DERKUT DERİ
ELECTROLUX
AUTOLIV
SCHENKER
ASTRA ZENECA
OPTIROC
SKF

 

A GRUBU
TARİH
10:30
11:45
13:00
14:15

28 Eylül Cumartesi

Doğuş
1
Ericsson
9
       
Volvo
10
IKEA
2
29 Eylül Pazar ABB
9
A. Copco
4
W. Enpa
2
Y. Antalya
1
5 Ekim Cumartesi Doğuş
4
Volvo
9
Ericsson
9
Y. Antalya
11
A. Copco
3
W. Enpa
4
   
6 Ekim Pazar ABB
7
IKEA
0
12 Ekim Cumartesi IKEA
5
W. Enpa
16
13 Ekim Pazar Volvo
3
Ericsson
1
Doğuş
6
Y. Antalya
3
ABB
5
A. Copco
6
19 Ekim Cumartesi W. Enpa
6
A. Copco
6
Volvo
5
Doğuş
16
IKEA
3
Ericsson
2
20 Ekim Pazar ABB
4
Y. Antalya
0
26 Ekim Cumartesi Volvo
11
A. Copco
1
IKEA
3
Ericsson
7
27 Ekim Pazar Y. Antalya
3
Doğuş
1
W. Enpa
7
ABB
15
2 Kasım Cumartesi Doğuş
4
W. Enpa
9
IKEA
2
Ericsson
13
A. Copco
3
Y. Antalya
7
3 Kasım Pazar Volvo
1
ABB
16
9 Kasım Cumartesi IKEA
3
Volvo
3
Doğuş
0
W. Enpa
0
10 Kasım Pazar Ericsson
5
ABB
11
Y. Antalya
3
A. Copco
4
Takımlar
O
G
B
M
A
Y
P
AV
ABB
7
7
-
-
67
9
21
+58
Volvo
7
5
1
1
42
28
16
+14
Ericsson
7
5
-
2
46
24
15
+22
W. Enpa
7
3
-
4
44
48
9
-4
Y. Antalya
7
2
1
4
28
29
7
-1
A. Copco
7
2
1
4
27
46
7
-19
Doğuş
7
1
1
5
32
64
4
-32
IKEA
7
1
-
6
18
56
3
-38

 

B GRUBU
TARİH
10:30
11:45
13:00
14:15

28 Eylül Cumartesi

Electrolux
5
A. Zeneca
5
29 Eylül Pazar Autoliv
8
Optiroc
3
Schenker
2
Derkut
10
6 Ekim Pazar Electrolux
7
Autoliv
4
A. Zeneca
6
SKF
5
Derkut
10
Optiroc
3
12 Ekim Cumartesi A. Zeneca
13
Electrolux
4
Schenker
1
Derkut
6
13 Ekim Pazar SKF
5
Optiroc
4
20 Ekim Pazar A. Zeneca
10
Electrolux
4
Schenker
0
SKF
0
Autoliv
8
Optiroc
3
26 Ekim Cumartesi SKF
10
Schenker
4
27 Ekim Pazar A. Zeneca
2
Autoliv
14
Derkut
9
Optiroc
4
3 Kasım Pazar Electrolux
0
Autoliv
11
Schenker
0
Optiroc
3
SKF
7
Derkut
3
9 Kasım Cumartesi Electrolux
-
İptal
Schenker
-
10 Kasım Pazar Autoliv
6
Derkut
8
A. Zeneca
5
SKF
1
Takımlar
O
G
B
M
A
Y
P
AV
Derkut Deri
6
6
-
-
46
14
18
+32
Autoliv
6
5
-
1
51
32
15
+19
A. Zeneca
6
3
1
2
41
24
10
+17
Optiroc
6
2
-
4
20
35
6
-15
SKF
6
2
-
4
28
44
6
-16
Electrolux
5
1
1
3
20
27
4
-7
Schenker
5
-
-
5
7
37
-
-30

 

FİNAL MAÇLARI
            TARİH

             11:00

              12:15

16 Kasım Cumartesi

Volvo 6 ABB 2
Derkut 8 Autolıv 0
17 Kasım Pazar Volvo 5 Derkut 9
Autolıv 4 ABB 3

DERKUT

ABB

1

2

VOLVO

3

AUTOLIV

4

hava-link

hava-link

50 yas veteranlar ekim 2016 antalya

Genç Futbol

50 yas veteranlar nisan 2016

40yil

Facebook sayfamızı ziyaret edin